Muži vyšli naprázdno

Po bodových žních v Hradci Králové odešel mužský tým z Kostelce nad Černými Lesy v neděli 2. února nejen bez bodu, ale i s brankovým přídělem.

V prvním zápase se Slávií Praha jsme vedli 1:0, ale soupeř záhy převzal kontrolu nad zápasem a moc nás do větších šancí nepouštěl. Navíc oproti prvním pěti minutám, kdy jsme měli jistou převahu, jsme začali ztrácet míčky ve středu hřiště, rozehrávky se nedařily a útočníci vycházeli naprázdno. Prohráli jsme 2:4.

Ve druhém zápase proti Hradci Králové byl zmar dokonán. Soupeřovo mládí bylo dravější, důraznější a nepouštělo nás prakticky k ničemu. V závěru zápasu jsme udělali změny v sestavě, hra se zlepšila, ale více jak na tři branky jsme se nezmohli a odjeli jsme domů s prohrou 3:10.

Letošní sezóna, oproti loňské, se nám moc nepovedla. Chyběli nám mladší nebo zkušenější hráči a současný věkový průměr je jeden z nejstarších, tým měl pouze dva na střídání a to je málo. Cíl byl umístit se do 4 místa a hrát o play-off, ale v podstatě o 2 body (čistě matematicky i o bod) nám tato možnost utekla.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..