Mužům to střílelo jak u Verdunu

Muži odehráli své poslední zápasy v hale na Slavii 16. února 2020, a i když šlo o poslední dva duely sezóny 2019/2020, rozloučili jsme se s halovou sezónou vskutku velkým přídělem branek.

V prvním zápase na nás čekal nevyzpytatelný Bolevec, který jednou jede jak dobře namazaný stroj a jindy zas hraje jen tolik, na co mají soupeři v zelenobílých dresech náladu. Vyhráli jsme 7:3 a to hlavně díky rychlým a přesným kombinacím, které se nám v minulých kolech tolik nedařily, zejména pak přechod do soupeřova kruhu se zakončením.

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti výrazně oslabené Pragovce, a v tomto zápase se nám dařilo rozebírat obraný val soupeře až prakticky do prázdné branky. Vysoké skóre 17:0 v náš prospěch vypovídá o dvou důležitých věcech. Jednak se nám dařili rozehrávky a chodili jsme do přečíslení mnohem častěji než v minulých zápasech a jednak nám to soupeř, i přes velkou snahu, umožňoval.

Ilustrační snímek

Pokud by Praga měla více lidí na střídání, tak jednoznačné by to asi nebylo, ale všichni hráči nechali na palubovce duši a je škoda, že nám forma vyšla na poslední dvoukolo…

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..