Na Den matek se vyhrávalo! 

Nejenže byl v neděli Den matek, on byl také turnaj přípravek ve Kbelích. Turnaj, na který se i za nepěkného počasí sešlo 6 týmů, dopadl pro naše dva týmy výborně. A jak to dopadlo? Čtěte dále.

A tým

Áčko do turnaje vstupovalo v roli favorita. V turnaji, kde hrál každý s každým, by mohlo rozhodnout jakékoliv zaváhání. Poprvé za dlouhou dobu jsme změřili síly s týmy z Litic a s týmem z Bolevce. Nevěděli jsme, co čekat, právě protože jsou pro nás týmy velikou neznámou. Áčko, i když bez své opory Tomáše Weintritta, kterého bohužel skolila nemoc a dlouhá cesta přes půlku republiky, celý turnaj vyhrálo bez sebemenšího zaváhání. Místo Tomáše nastoupil Jarda Žemlička, který si počínal na výbornou. 

Turnaj bych zhodnotil velice pozitivně. Chyby se našly, jako v každém turnaji či zápase, ale jsou to chyby, se kterými se dá pracovat. Bylo skvělé vidět akce, které jsme nacvičovali na každém tréninku v posledních týdnech. Po herní stránce to dětem z A moc nepřineslo, Honza Ambrož v bráně obdržel jednu branku, ale moc zákroků bohužel neměl. Vohňa

B tým

Hned první zápas se hrálo Kbelské derby. Tentokrát bych řekla, že týmy byly vyrovnané i když Áčko mělo jednoho na střídání. Bohužel se nám nepovedlo vstřelit dostatečný počet gólů, abychom nad A vyhráli, ale s výkony jsem byla spokojená.

Děti se pořádně probudily až při zápasu proti prezidentu, kterému nasázely 3 góly a Kuba v bráně nepustil ani jednu branku. Celkově děti předvedly skvělé výkony. Štěpán využil svojí silnou ránu a párkrát se mu povedlo přihrál Kubákovi skoro před kruh, což nám velice pomohlo při přechodu do útočné zóny.

Chtěla bych rozhodně pochválit malého Lukáška, který se svými kličkami proběhne celé hřiště! Pochvalu si zaslouží i Robík, který skóroval a málem svoji ránou roztrhl brankářské sítě. Pyšná jsem i na Bětku, která se čím dál tím více zlepšuje ve sprintech, vracení se a pokládání hokejky na zem. Abych pravdu řekla, tak jsme skončili na krásném 4. místě (i když si myslím, že jsme mohli skončit i lépe, bohužel nám ale stále chybí přesné nahrávky a zakončení) a myslím, že já i děti jsme měly velkou radost. Lucka  

Jak jsme na začátku zmiňovali Den matek, rozhodli jsme se pro maminky všech dětí něco malého udělat. Děti dostaly kytičku, kterou poté daly svým maminkám, ať už na hřišti nebo doma. Ty maminky, které byly na hřišti, se poté s dětmi a s kytičkou na místě vyfotily. Takže maminky, my trenéři vám ještě jednou děkujeme za vaše skvělé děti, které s láskou trénujeme! 🙂 

A v závěru turnaje dostal Petr Bárta, všemi milovaný trenér, dort a podepsané přání od všech ze Kbel. A proč že je dostal? Protože slaví 45. narozeniny! Petře, všechno nejlepší! Děkujeme za vše.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..