Nástupce teamstuffu – důležité!!!

Na úvod uvedu, pro rodiče úplně nových dětí, že jsme léta používali v klubu aplikaci Teamstuff. Byla neodmyslitelnou součástí naší klubové komunikace a neumíme si už představit bez podobné platformy naše fungování. Začátkem letošního roku nicméně provozovatel mobilní aplikace Teamstuff provoz svých serverů ukončil, a tím aplikaci pro správu a organizaci našeho klubu vlastně vypnul.

Naštěstí byly přerušeny v té době všechny tréninky a soutěže, a my se tak mohli v klidu věnovat hledání náhradního řešení, které jsme nalezli v tuzemském produktu „Klubový informační systém“, zkráceně KIS.

Nebylo to impulsivní rozhodnutí, vybírali jsme z mnoha možností a variant, ale KIS vyhrál díky své robustnosti a širokému spektru možností pro naše použití od organizování tréninků, srazů na zápasy po administrativu a evidenci našich hráčů a hráček. Výrazným způsobem nám tato aplikace ulehčuje komunikaci s Vámi rodiči při organizování sportovních i nesportovních aktivit, hráči mají přehled o trénincích a zápasech, a mohou se velice jednoduše hlásit nebo operativně omlouvat. Trenéři i rodiče mají tak přehled o účasti dětí na trénincích a zápasech.

Hlavní platformou pro editaci a jsou internetové stránky, mobilní aplikace je určena pro operativní komunikaci. V dohledné době Vám přijde přístupový kód na Vaši emailovou adresu a po zaregistrování a instalaci aplikace na mobilní zařízení budete mít vždy aktuální přehled o tom, co se v našem oddíle a družstvu děje.

Vzhledem k tomu, že systém nasazujeme pouze se zkušenostmi s Teamstuffem, je možné, že se nevyhneme přehmatům, nicméně věříme, že se do začátku nové sezóny vše nastaví tak, aby komunikace oddíl – hráč – rodič byla co nejefektivnější.

Jak si zprovoznit KIS – manuál

  1. Až obdržíte tuto emailovou zprávu o zřízení Vašeho KIS účtu, klikněte na odkaz.
úvodní email, dostanete ho brzy

2)   Na webu za odkazem použijte v jméno a heslo z mailu.

přihlášení, použijte údaje z mailu

3)    Udělte GDPR souhlas

4)     Doplňte, zkontrolujte osobní údaje hráčů i zákonných zástupců. Doplňte prosím maximum informací, abychom mohli v budoucnu komunikovat pomocí KIS bez komplikací. V této sekci si můžete i změnit heslo (doporučujeme)

Doplnění údajů změna hesla

5)    Stáhněte si mobilní aplikaci, kam se přihlásíte pod stejným jménem a heslem. Je důležité vyhledat si správný klub, tedy náš TJ Sokol Kbely pozemní hokej.

Co od Vás budeme zejména potřebovat

  • Rádi bychom dopředu věděli, že hráč nepřijde na trénink. Pokud je tedy dítě například nemocné, v kalendáři si otevřete aktuální trénink, a zvolte prosím status neúčasti
  • Stejně tak potřebujeme znát účast na zápasech a turnajích. Prosíme vás tedy také o potvrzení účasti či neúčasti.

Martin Večeřa pro Vás vyprodukoval profesionální videonávod, který najdete tady PH KBELY KIS 1 – YouTube.

Těšíme se na KIS budoucnost a všem děkujeme za spolupráci.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..