Nedělní testování

Ranní rozcvička s výběhem k hřbitovu nemusela věstit nic dobrého, protože dnešní den byla naplánovaná sada fyzických testů, ale ve výsledku ho přežili všichni. Však nebyli nijak náročné a spolu s technickou částí jsme úspěšně vstoupili do prvního dne soustředění.

Za testy jsme dnes absolvovali lehy-sedy, kliky, Angličáky, skok do dálky z místa, hluboký předklon, přetahování lanem, 3x penalty, slalom se střelbou na branku a dribling ve vzduchu. Nejlépe na tob byl cukr, který zvítězila ve třech disciplínách.

A co na dnešní den kapitáni týmů?

Karel (červený): Dnes jsme vstávali v 7.00 a v 7.30 běželi rozcvičku. Pak byla snídaně. Po snídani trénink – na mém jsem si udělala něco s kotníkem. Dále jsme šli na oběd, byla houbová omáčka 🙁 Odpolední trénink jsem měla brankářský. K večeři byli zapečené brambory. Po večeři jsme se převlékli do kostýmů a měli módní přehlídku.

Martina (modrý): Dnes jsme začali rozcvičkou. Pak následovala snídaně a po snídani příprava na trénink. Na tréninku jsme dělali fyzické testy a pak jsme hráli zápas. Ke svačině byl koláč. Pak jsme se šli připravit na odchod na oběd. K obědu byla houbová omáčka s rýží a masem. O poledním klidu jsme odpočívali v šatně. Při druhém tréninku jsme dělali dovednostní testy a zápas. Ke svačině byl ovocný salát s jogurtem. K večeři byly francouzské brambory s okurkou. Po příchodu na hřiště jsme se převlékli do kostýmů a předvedli jsme je.

Kajda (žlutý): Dneska jsem vstala v 7.00. O půl hodiny později jsme vylezli na rozcvičku k lesu. \seběhli jsme na snídani. V půl desáté začal odpolední trénink. Dělali jsme fyzické testy. \k obědu byla rýže s masem. Při odpoledním tréninku pokračovaly hokejové dovednosti a posilování. Na večeři nás čekaly zapečené brambory. Večerním programem byla módní přehlídka v kostýmech. Docela se povedla. Volný program a spát. (Konečně) Dobrou :*

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..