Po neděli zbývá mladším žákům poslední dvoukolo

Mladší žáci A i B odehráli v neděli 4. října 2020 další zápasy základní části. B tým odjel do Mnichovic, a A tým zůstal na domácí půdě ve Kbelích.

Pro B tým přišla nepříjemná zpráva hned v sobotu před zápasy. Náš brankář se na zápas kvůli nemoci nedostaví, a  když se o tom náhradník (Robert Čermák) dozvěděl, taky z toho moc nadšený nebyl, avšak pohyby a výkonem při hraní, udivil úplně všechny.

Tento turnaj se pro nás kromě Roberta stala nepostradatelnou i Barbora Večeřová, která zachraňovala naší branku od mnohem většího počtu gólů.

I když skóre 0:16 proti Mnichovicím a 2:12 proti Jičínu nezní nejslibněji, děti předvedly krásné přenášení hry, přihrávky a bez takového vynaloženého úsilí všech hráčů, by to mohlo dopadnout mnohem hůře.
Teď už víme jak na ně 💪🏻 a příští poměření sil určitě vyhrajeme.

Petr, Lucka, Denisa

U A týmu byla tentokrát 100% účast, a proto jsme měli dostatek hráčů na střídání. Prvním soupeřem bylo družstvo z Bolevce. Zápas probíhal velmi dobře. Měli jsme i větší držení balónu a protihráč stále čelil našim útočným akcím. V zápase jsme si mohli dovolit vyzkoušet i různorodé postavení hráčů, tak aby si každý zkusil zahrát post, který běžně nehraje. Velmi se osvědčilo útočné duo Tonda L. a Tomáš W., kteří do brány soupeře nasázeli několik gólů. Zápas skočil nakonec 13:0.

Ve druhém utkání jsme se postavili proti týmu Slavia Hradec Králové. Již od začátku bylo zřejmé, že zápas bude náročný. Dělali jsme spoustu chyb. Hru jsme stále stahovali do středu a tím pádem jsme neměli ani prostor pro přenášení hry a nahrávky na volné hráče. Protihráč si nás neustále prohazoval a my nevěděli, jak na to reagovat.

Co se týká práce v obraně, tak zde několikrát nastala situace, že byl proti nám soupeř v přečíslení a nebo byli hráči neobsazení. Poprvé si náš tým zkusil hrát v šesti, jelikož jsme ke konci zápasu odvolali brankáře. Tým to velice probralo a díky Radimovu krásnému gólu, jsme měli novou energii do hry. Závěr zápasu jsme měli poměrně ve svých rukách, ale bohužel jsme gólový rozdíl nestihli dorovnat, utkání skončilo 3:4 pro soupeře.

Po zápasech si tedy do tabulky připisujeme další 3 body a budeme se snažit zaměřit na chyby, které jsme dělali. Těšíme se na další nadcházející utkání v Liticích.

Sára

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..