Poloviční výkon, polovina bodů

Další dvoukolo mladších žáků se odehrálo v Praze na Hostivaři. Neděle 8. května byla ale pro mnohé nepřekonatelná, zejména některé naše hráče trápilo sluníčko, dusno, nohy měli těžké, a plno prohraných osobních soubojů.

V prvním zápase jsme v uvozovkách „roznesli“ Slavii Praha, ale nutno podotknout, že Slavii chyběli tři klíčoví hráči, a v úvodu jsme prohrávali 0:1. Přes snahu s tím rychle něco udělat to bylo pomalé, těžkopádné, ale trpělivé a spousta akcí byla líbivá. Nicméně výsledek 8:3 pro nás naznačovalo, že hra zcela neodpovídala skóre a nebýt posledních pěti minut, vyhráli bychom pouze 5:3.

Ve druhém zápase proti Mnichovicím se potvrdilo, co jsme cítili od začátku. Soupeř chtěl a musel vyhrát. My jsme tomu ale naproti moc nešli, i když stav byl dlouho 2:1 ve prospěch Mnichovic, nebyli jsme schopní se dostat do gólové situace a proměnit ji. Celý zápas jsme jen odráželi útoky, prohrávali osobní souboje a pokud jsme se dostali do brankové možnosti, nevyužili jsme ji.

Kromě 10 minut ve druhém poločase, to jsme hru nasazením nejen vyrovnali, ale soupeř se do našeho kruhu nedostal, jsme hráli špatně. Prohra 1:6 je v tomto případě zasloužená a mohla by být větší, Miki Felt v některých situacích tým podržel a další brankám zabránil.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..