Poslední kolo mužů se odehrálo v Plzni

Poslední dva zápasy v halové sezóně jsme odehráli v Plzni 23. února proti Bolevci B a Bohemians B. Umístění v tabulce naznačovalo, že musíme vyhrát aspoň 1 zápas a doufat, že Mnichovice nebudou bodovat v obou zápasech. Tým Bohemians B přijel v nabité sestavě doplněn o hráče z extraligového áčka. Bylo to vidět hned v prvním zápase, když Bohemians smetli Mnichovice 11 brankovým přídělem …. To nám dávalo šanci na postup do I. ligy…

První zápas proti Bolevci B jsme ale nezačali dobře. Soupeř nás zatlačil. Hrál hodně aktivně. V prvních 5 minutách měl i penaltu, ale střelec netrefil branku… V polovině první půle se zranil náš klíčový hráč Václav Podskalský a my tak museli improvizovat v obraně. Soupeř nás v první půli přehrával a zaslouženě vedl po první půli 2:3.

Druhou půli jsme začali mnohem lépe. V útoku jsme začali být více aktivní, zpevnili jsme obranu a brzo vyrovnali na 3:3. Soupeř hrál opět tvrdě a tím jsme se dostávali do přečíslení. V polovině druhé půle jsme se postupně dostali do vedení 4:3 a 5:3. Našim hráčům ale ubývali síly, protože na střídání jsme měli pouze jediného hráče do pole. 

Soupeř tak postupně srovnal skóre. V poslední minutě zahrával Bolevec trestný roh, ale ten jsme ubránili a zápas tak skončil remízou 5:5. Postup jsme měli opravdu blízko.

Druhý zápas jsme nastoupili proti Bohemians B jako outsideři. V prvních 5 minutách jsme ale překvapili všechny tím, že jsme vedli 2:1. Jenže soupiska Bohemians byla opravdu nabitá, a my jsme postupně ztráceli tempo. Hráči Bohemians rozebírali naši oslabenou obranu. Šimon v brance byl v těžké permanenci. Trestné rohy soupeř trestal góly. Do první půle jsme tak ztratily vedení a prohrávali 2:4

Po přestávce se hra bohužel nevyrovnala. Bohemians dále tlačili a my jsme dostávali z jejich útoků další a další branky. Za stavu 3:8 se vystřídali golmani. Ani to však nezatavilo tým Bohemians, který si přišel spravit náladu do druhé ligy po neúspěchu v extralize.

Konečné skóre 5:13 je dost kruté, na to jak jsme výborně odehráli celou sezonu.

V konečném pořadí jsme obsadili 2 místo. Po minulé sezoně, kdy jsme skončili předposlední, je to pro nás velký úspěch. Celou sezónu jsme odehráli s 1-2 hráči na střídání. To nás bohužel stálo hodně sil a pokud budeme chtít postoupit tak musíme rozšířit soupisku.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..