V sobotu 28. prosince 2019 se ještě krátce před desátou hodinou odpolední shromáždili před branou do areálu nedočkavci toužící si šťouchnout do kuličky. Bylo něco kolem nuly a ani to neodradilo na 25-35 nadšenců z řad dětí i rodičů, aby si přišli zahrát na hřiště ve kbelích hokej.

Hned na začátku, jak přicházeli benjamínci, se postupně zapojovali do hry a  hráli na dvě malé branky, zatímco od přípravky nahoru se na větším hřišti honili za kulatým nesmyslem černý a barevný tým složený z aktivníh hráčů a obětavých rodičů, hlavně tatínků. Čas v ten moment ubíhal nesmírně rychle. Krátce po desáté se začalo a ve třičtvrtě na dvanáct dal barevný tým vítěznou branku.

Možná snad jen informace o zbytcích se tak nějak minula účinkem. Ano, mnozí rodiče přinesli na ochutnání to, co zbylo, ale našli se tací, kteří do vyčerpaných hráčů futrovali slané šneky, ještě teplé, před chvílí vytažené z trouby (mňam), chlebíčky, tlačenku s cibulí, cukroví, nakrájené sýry se šunkou, a další pamlsky, které ač vypocené na hřišti, formou energie, byly pozřením těchto do těla opět vráceny. A to byl největší zápas v přemáhání…!

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..