Poslední zápas starších žákyn na podzim

Holky se spolu s Hradeckými a Jičínskými spoluhráčkami letos na podzim venku viděli naposledy a tentokrát v zápase proti Bohemians. Ve Kbelích jsme se pořádně připravili s tím, že chceme po holkách kolektivní hru a pořádně prodat vše co letos získali.

Musíme konstatovat, že se nám to podařilo hned v úvodu zápasu. Měli jsme více ze hry, a dokonce jsme zahrávali dva trestné rohy. Bohemians nebyli přímo pod tlakem, ale pět minut se nedostali za svou polovinu.

Pak se hra otočila a soupeřky fyzicky lépe vybavené a s bohatšími zkušenostmi začali hru kontrolovat, a my si naopak přestávali vědět rady ve složitých situacích. Navíc jsme začali dostávat laciné branky a to se pak těžko hraje.

Poslední minuty zápasu to ale bylo zase mnohem lepší. Dokonce jsme zaznamenali dvě střeli na branku, což je další ze splněných cílů, které krok za krokem plníme a k těm složitějším se dostáváme. Prohra 0:17 proto mrzí o to více, že jsme jednak byli velice blízko branky a taky, že si holky za bojovnost a hru mohly zasloužit přijatelnější výsledek.

Uvidíme na jaře, to už se na skutečnost nejmaldího týmu bez zkušeností vymlouvat nebudeme moci…

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..