Poslední zápasy přípravky B v roce 2018

Béčko odehrálo poslední zápasy už v sobotu 15. prosince 2018, kdy jsme narazili na týmy Slavie a Bohemians. Ačkoliv výsledné skóre tomu tak neodpovídá, tentokrát jsme odjížděli z Hagiboru nadšeni a spokojeni naším výkonem. Už několikrát jsme zmínili, že náš B tým je postavený z hráčů, kteří si na vyšší kategorii a systém hry teprve zvykají a stejně jako jejich starší kamarádi tak, aby v dalších letech převzali jejich roli v A týmu. Pokud budeme fungovat tak, jako během posledních letošních zápasů, nemáme o naši budoucnost starost.

Slavie i Bohemka mají ve svém středu pár opravdu výborných hráčů, kteří kategorii převyšují a to rozhodlo o našich prohrách. My jsme se ale prezentovali systémem hry, který už mají zažitý naši starší kamarádi. Předvedli jsme hodně pěkných kombinací, přenesení hry a jen individuální schopnosti, důslednost a zkušenosti v útočném kruhu nás limitovali ve vstřelení více branek. 

Konečný účet je tedy 2:12 se Slavii a 0:7 s Bohemians. Do Nového roku vstupujeme z posledního místa ve skupině, ale boj o první body nevzdáváme. 

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..