Pozemkářský TERRAHUNT desetiboj

Ať je situace jaká je, vládní opatření před COVID-19 nás stále omezují. Proto jsme se rozhodli zpestřit našim členům, hráčům a fanouškům oddílu pozemního hokeje TJ Sokol Kbely pohybové aktivity o únikovou hru ušitou přímo na „pozemkářské“ tělo (ale do hry se mohou zapojit i jiní sportovci). K pravidelným domácím ON-LINE tréninkům zkusíme přidat i venkovní „organizovanou“ individuální aktivitu formou outdoorové „zážitkové“ hry přes aplikaci TerraHunt. 

Hru jsme nazvali „Pozemkářský desetiboj“ a situovali (umístili) jsme ho do kbelského Centrálního parku. Je to naše první hra, proto bude s velkou pravděpodobností vykazovat chyby, či případně nedostatky, ale to je jen dobře, protože na základě poznatků a připomínek, které nám jistě zašlete (dusan.hrazdira@phkbely.cz) z této nulté verze hry, vytvoříme další lepší a propracovanější!

Jak to funguje?

  • stáhněte si do svého mobilu, či tabletu s operačním systémem Android 6 a vyšší aplikaci TerraHunt.
  • pro operační systém iOS zatím není aplikace dokončena,
  • naskenujte QR kód, nebo použijte přístupový kód: 60315ae55edab,

  • pročtěte si zadání a plňte v Centrálním parku úkoly,
  • můžete soutěžit na výsledkové tabulce se svými spoluhráči, ale moc velkou váhu tomu nesmíme přikládat, je to přece jen první pokus.

O čem to je?

Téma desetiboje je jednoduché, účastník hry probíhá kontrolní body v  mapce, a plní úkoly jako jsou například kliky, dribling na zemi nebo ve vzduchu, angličáky, přeskoky přes švihadlo a podobně. 

Pro majitele telefonů s operačním systémem iOS jsme se pokusili nastavit Albrechtický desetiboj pod jinou aplikací na platformě hunter.games.cz

V tomto případě to funguje jinak, než u TerraHunter, protože je potřeba si „zážitkovou hru“ Albrechtický desetiboj „koupit“ na https://eshop.hunter.games/cs/game/detail/desetiboj-kbely-717. Je sice zdarma, neboť stojí 0,-, ale principem je, že díky „zakoupení“ této hry získáte na svůj emailový účet přístupové údaje do hry a po stažení aplikace a přihlášení lze pak v Centrálním parku Kbely obíhat deseti bojové stanoviště.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..