Premiéra starších žáků a dorostenců v nové sezoně

K prvním zápasům nové sezony starších žáků jsme nastoupili v sobotu 4. 9. 2021 v Mnichovicích. V naší skupině jsme nastoupili proti Jičínu a Hostivaři. Oba zápasy nás trápily stejné chyby a v případě prvního utkání proti týmu Jičína i trestuhodné podcenění soupeře. Ten zápas se nám opravdu nepovedl.

Po neuspořádaném úvodu jsme získali mírnou převahu, ze které vzešlo vedení 2:0. Nepochopitelně jsme přestali hrát a v hlavách se začali soustředit na to, kolik branek se nám povede vsítit a jak úžasně se nám povede Jičín zesměšnit. To vedlo k tomu, že Jičín převzal kontrolu nad utkáním a my byli rádi za to, že nám soupeř výsledkově do poločasu neutekl.

Nepochopitelné je, že po probuzení týmu během poločasové přestávky, se stalo v druhé půli úplně to samé – po převzetí zápasu do našich rukou a čtyřech dosažených brankách během pár minut, jsme povolili Jičímu se vrátit do zápasu a do konce zápasu jsme se báli o výsledek. Konečné skore 6:4 bohužel odpovídá dění na hřišti. Branky vsítili 2x Dan Eim, 2x Honza Ambrož a 2x Oliver Hrazdíra. Oceňuji ale u některých branek akce, jak jsme se do kruhu dostali.

V zápase s Hostivaří byl vidět rozdíl mezi jednotlivými týmy. Proti kvalitním týmům se nemůžeme prezentovat individuální hrou a ignorovat krajní prostory. Konečných 1:6 (branka Vojta Větrovec) nás mrzí, ale víc nás mrzí předvedená hra, kdy jsme do zápasu nedostali prvky z tréninku. Rozhodně vidíme, na čem potřebujeme pracovat.

Dorostenci letos hostují v Hostivaři (Dominik Netrefa, Petr Katscher a Jonáš Bohm) a v Presidentu (Jonáš Lupač). Petr a Jonáš měli své premiéry v dresu Hostivaře i v kategorii dorostenců při porážce 3:4 s Bohemians. Dominik je nemocný a na svoji premiéru si musí minimálně týden počkat. Jonáš Lupač zažil svoji premiéru v extralize mužů v zápase proti Bohemians (3:5), ve kterém se postavil proti našemu trenérovi SpS Tomáši Vohnickému.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..