Přípravka na Zeleném pruhu

Kbelská přípravka odehrála poslední turnaj základní části na Zeleném pruhu. „Áčko“ i „Béčko“ potřebovalo k jistotě účasti ve finálové skupině co nejlepší umístění, aby získalo co nejvíce bodů do tabulky. Na tomto turnaji se zkoušel systém 5+1.

„Áčko“ se postupně utkalo s Hostivaří, Bohemkou, Presidentem černí a Slavií kluci. Jak je naším zvykem, tak jsme první zápas ještě spali a Hostivaři jsme zápas značně ulehčili. Zápas od zápasu jsme se ale zlepšovali i tím, že jsme si zvykali na nový systém. Druhé místo ve skupině nás určilo k boji o 3. až 4. místo. V tomto zápase jsme se střetli s naším béčkem, které nás zaslouženě porazilo na nájezdy.

„Béčko“ se postupně utkalo s našimi dívkami, Pragou, Slavií dívky a Presidentem červení. Stabilními výkony a vybojovanou remízou nad Pragou se ve skupině umístilo na druhém místě a v zápase o umístění se postavilo proti „Áčku“ a zaslouženě vyhrálo na nájezdy. Tento výsledek dával velikou naději na dostatečný bodový zisk, abychom hráli horní skupinu ve finálovém turnaji.

Dívky tentokrát musely doplnit hráčky z U8 a to Lili Půdová, Adélka Baumanová a Gita Hajšlová. A musíme konstatovat, že vůbec nebály a s velkou chutí se zapojovaly do hry. Děvčata se umístila ve skupině na posledním místě a v zápase o umístění se střetla s Presidentem černí. Po odehrání základní hrací doby byl stav 1:1 a tím pádem musely rozhodnout nájezdy. Bylo to velké drama se šťastným koncem pro naše dívky a i radost tomu tak odpovídala.

Všem moc děkujeme!
Vašek, Petr a Martin

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..