Přípravka po dlouhé době na halovém turnaji

Hráči přípravky se po dlouhé době mohli porovnat s ostatními týmy v halovém hokeji. Na tradiční turnaj „Memoriálu Dr. Pošíka“ jsme mohli přihlásit pouze jedno družstvo, tudíž jsme museli udělat výběr devíti statečných, kteří přípravku zastupovali.

Postupně jsme se setkali s týmy Hostivaře, Bohemians bílí, Pragy, Bohemians zelení a Presidentu. Z počátku bylo na hráčích vidět kdo byl na herním kempu a kdo byl v hale letos poprvé. Postupně se naše hra zlepšovala a s bilancí tři výhry a dvě prohry jsme nakonec byli spokojení.

Díky patří Martinu Sitárovi, který zaskočil na postu asistenta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..