Prohra žákyň 10:0 s Liticemi

Zápas s Liticemi, který jsme se staršími žákyněmi odehrály v sobotu 21. září v Liticích začal hrozivě. Už ve třetí minutě jsme prohrávaly 2:0, ale pouze díky nedůslednosti, ospalosti, podcenění nebo čert ví čemu.

Naštěstí první 4 minuty zápasu bylo asi to nejhorší, co nás potkalo. Zbytek zápasu už tak děsivý nebyl, i když jsme dělali neuvěřitelné chyby z rozehrávky v obraně a stále jsme byli pod tlakem technicky a fyzicky vyspělého soupeře.

Litické hráčky měly navrch a náš tým se celou dobu bránil a pokušel se dostat za půlku. Chyb na naší straně bylo jak maku a na straně soupeře jen minimálně. Navíc jsem měl pocit, že žlutomodré soupeřky jedou ani ne na půl plynu, myslím, že by mohly mít navíc a kdyby zabraly, bylo by to s námi horší.

Fantastický zápas předvedla v brance Nikola, která vychytala nesčetně střel a překazila hodně šancí akrobatickými skoky, které byly vždy oceněny potleskem diváků. Nebýt jejího výkony, bylo by skóre asi mnohem vyšší než těch deset, ale musím uznat, že ta poslední branka byl skutečně výstavní.

Úspěch v našem složení a zkušenostech nepřijde hned, musíme být trpělivý. Ale je vidět herní posun.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..