První body pro ženy, muži odešli s prázdnou

Halová sezóna je vždy nabitá termíny, protože není tolik volných kapacit ve sportovních halách. Tuto sobotu 7. prosince 2019 se však se zápasy roztrhl pytel, neboť svá kola odehráli mladší žáci v Průhonicích, starší žáci v Kadani, ženy v Praze na Slavii, muži v Kostelci nad Černými lesy a přípravka v Praze na Hagiboru.

Ženy odehrály první zápas proti Bohemians, která ze začátku nastoupila v šesti hráčkách v poli bez brankaře. Ač by se zdálo, že by to mohla být snadná záležitost, nebyla, protože proti šesti hráčům se hraje obtížně, do kruhu soupeře jsme se nedostávaly, a když už, nic z toho nebylo. V okamžiku, kdy ze šatny přišla brankářka Bohemians, a nastoupila do hry, se prostor v poli pročistil a Kbelské holky se do kruhu nejen dostaly, ale dokázaly i vystřelit a dát branku. Ženy zvítězily 6:3 a připsaly si první historické tři body.

Do druhého zápasu jsme nastupovaly s vírou, že by se HC Kadaň, která neměla nikoho na střídání, a postupem času jí obývalo sil, mohla porazit. Nicméně utekl nám začátek zápasu a po laciných gólech jsme prohrávaly ve třetí minutě 0:2. Pak se hůř hraje, dohánět brankové manko není jednoduchá věc, ale holky dokázaly do poločasu snížit na 4:5. Bohužel, Kadaňským útočnicím se dařilo a každá rána co šla na Terezu, padla do branky. Porážka 5:9 mrzí.

Muži v Kostelci nastoupili nejprve proti mladému týmu Rakovníka, a nezačali věru zle. Vedli jsme 2:0, soupeř nás dotáhl až na 4:4, ale prakticky všechny branky do naší sítě nám padaly po vlastních chybách, které soupeř okamžitě využil. V závěru pak docházely síly a prohra 6:8 je výsledkem, který by mohl být opačný, pokud bychom měli více času míček na hokejce a nedávali ho zbytěčně soupeři.

Ve druhém zápasu na nás nastoupili hráči Bolevce, mnohdy až příliš vyhecovaný soupeř nám svou agresivní hrou nedovolil moc kontrolovat zápas, ale přesto jsme byli schopní hrát do poslední pětiminutovky přijatelný výsledek 5:5, ale nakonec jsme byli přetlačeni 5:7. V prvním dvoukole odjeli muži z Kostelce bez bodu.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..