Sousředění Praha Kbely 2018

Rádi bychom touto cestou včem účastníkům sportovního soustředění, které jsme letos vyhlásili formou příměstského tábora ve Kbelích, které bylo dnešním dnem zahájeno, vzdali hold. Trénovali jsme ve třicetistupňovém vedru a bylo to skutečně úmorné. Je pochopitelné, že ne vždy se dalo každé cvičení dělat naplno a proto jsme pravidelně doplňovali tekutiny a ochlazovali se v bazéncích.Zatím neevidujeme vážnější zdravotní problémy či úrazy a doufáme, že i zítra se kousneme a dáme ty tréninky! Fasovali jsme trička s tématikou letošního soustředění a kdo ještě nemá, Jirka Kačmařík mu ho vydá.

V úterý večer je plánováno večerní opékání buřtíků a kdo bude mít chuť tak může přespat na hřišti! Dokonce přespání pod širákem je v duchu OPEN, tož rodiče, kteří by rádi zavzpomínali na trmpské mládí mají přístup povolen.

Ve středu jdeme do ZOO v jednotlých oranžových trikách abychom se poznali na dálku a neztratili a je to v podstatě vstupenka do ZOO. Mladší žáci jdou zkusit lézt po stěně a vyřešit rébusy v zážitkové hře na Praze 1.

Ještě musíme rozdělit týmy na sobotní olympiádu…

Sportu zdar a počasí nás nezastaví.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..