Soustředění mládeže v Liticích je horké

…a to pouze na stupnici teploměru. Teploty stoupají do výšin, kde bychom je očekávali spíše v jižních oblastech Evropy. Ale úmorné počasí neodradí všechny, kdo se sportovního soustředění mládeže pozemních hokejistů a hokejistek Sokola Kbely účastní. Zejména pak od každodenní tréninkové náplně včetně bojových, volnočasových týmových her. Zážitky si lze dále přečíst z pera jednotlivých vedoucích týmů.

ČERVENÝ (Martina): V sobotu 18. 8. jsme přijeli do Litic na hřiště. Když jsme postavili stany na louku za hřištěm, tak jsme se rozdělili do čtyř týmů. Pak jsme hráli hru. Shazovali jsme dřevo postavené do trojnožky, kreslili vlajku, dělali stožár, luky a šípy. 19. 8. Když jsme se probudili, tak jsme šli na rozcvičku. Běželi jsme k lesu. Tam jsme se rozcvičili a běželi zpátky na snídani. Po snídani jsme se převlékli a šli na hřiště. Na hřišti jsme běhali a dělali různá cvičení. Pak se šli někteří vykoupat do bazénu a někteří vysprchovat. Na oběd jsme měli rajskou s těstovinami. O poledním klidu jsme hráli hry. Stolní. Na tréninku jsme hráli zápas a trénovali. K večeři jsme měli buchtičky se šodó.

BÍLÝ (Monika): 18. Srpna začala věc, na kterou všichni s očekáváním čekali. 10.00 se všichni sešli u Kbelského Spartaku. Po jedenácté už stály na Litické louce první stany. První den proběhl jako na každém soustředění. Ubytování, hry, rozdělení týmů, večeře, večerka. Druhý den v 7.35 začal výběh na rozcvičkový kopec. Dopolední trénink jsme strávili na hřišti s Dušanem. Absolvovali jsme s ním přípravu na 12minutový běh. K obědu byla rajská omáčka. O poledním klidu jsme hráli stolní hry. Odpolední trénink jsme obcházeli stanoviště s různými cviky. Volný čas jsme si zpestřili zápasy v blátě. Večeře byla dobrá, k večeru následovali další hry.

MODRÝ (Karel): Včera jsme přijeli a postavili stan. Já jsem ve stanu s Kajdou. Byli jsme rozděleni do týmů. Já jsem v týmu modrém s Denisou, Robinem, Pepou, Vojtou a Bredym. Potom jsme šli do lesa a vyrobili jsme luky a šípy. Vlajku nabarvili. Odpolední trénink byl volnější, ale bylo velké vedro. K večeři byly buchtičky se šodó. Pak večerní program. Večer jsme hráli trojnožku. Dnes ráno byla rozcvička, potom dopolední trénink velmi náročný, protože byla i dvanáctiminutovka.

ŽLUTÝ (Kajda): Včera v sobotu jsme přijeli a postavili si stany. Byli jsme rozděleni do týmů a vylosovali jsme si svého týmového trenéra. Náš tým tvoří Anča, Péťa, Fífa, Jirka, Honza, Anička a kapitánka týmu Kajda. Poté jsme šli do lesa a měli si najít klacky k přípravě luku, šípu atd. protože letošní soustředění je v duchu pravěku. Vyrobili jsme si týmovou vlajku na které je opice a banány. Protože se jmenujeme opičáci. Odešli jsme na večeři, ke které byl řízek s bramborem. Poté jsme hráli trojnožku. Náš tým získal 4 body. Následovalo vymýšlení pokřiku. Okolo desáté jsme se odebrali na večerku. Ráno začalo rozcvičkou, která proběhla na kopci u lesa. Pak jsme se šli nasnídat. Byl trénink, nejdřív rozběhání a potom dvanáctiminutovka. Šli jsme na oběd. Rajská s kolínky. Při odpoledním klidu se nedělo nic zajímavého. Při odpoledním tréninku byly soutěže a zápas. K večeři byly buchtičky se šodó a teď bude večerní program.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..