Soustředění žáků Stráž Pod Ralskem IV.

Dnešním dnem, to jest v sobotu 21. října jsme zakončili týdenní intenzivní soustředění mladších a starších žáků ve Stráži pod Ralskem a vystřídaly nás žákyně a přípravka.

Na jednu stranu bychom s dětmi rádi probrali a udělali toho mnohem víc, ale na druhou stranu už toho bylo akorát. Ostatně učíme se celý život a máme spoustu času, tak nač spěchat.

Chtěli bychom děti pochválit za to, jak se k sobě bez ohledu na věk chovaly. Nezaznamenali jsme selektování do part nebo skupin a vyčleňování ostatních mimo partu. Všichni se k sobě chovali jako kamarádi s hokejkou v ruce a to nás moc těší.

Pochopitelně, že když jste spolu týden neustále v kontaktu, občas toho druhého máte plné zuby a proto jsme dali prostor ke vzájemnému vyřízení účtů, kdy za jakýkoliv prohřešek se strhávaly body, nebo za dobrou karmu se naopak přičítali. V celkovém hodnocení i proto vyhráli Klíčenky před BS, 100En (Z toho ven), DiH (Dislike House), a na posledním místě se umístili Pindíci s celkovým skóre cca -250 bodů.

Musíme pochválit stravování, fakt nám šmakovalo, nemůžeme si ale nevšimnout, že někteří nechávali nedojedeno, a svou chybu se pak snažili nahradit při druhé večeři. Byli jsme překvapení, kolik se toho do některých hráčů vešlo hned po ránu, ale při hlubším zamyšlení si musíme uvědomit, že kluci celou noc nejedli…!

Pozitivně hodnotíme odvahu některých vybraných jedinců, kteří si u místní mládeže získali fanynky, jejich instagramové účty, ale mrzí nás, že se svými úspěchy u dívčích srdcí nechali natolik ovlivnit, že pak občas bloumali pohledem přes plot a než na hokej se soustředili na to, jak dají své „kloboučnici“ žvejkačku s housenkou.

Musíme smeknout před Honzou Rebcem, který se i přes soukromé a pracovní povinnosti několikrát na trénink starších žáků dostavil, sice na otočku, ale i to stačilo, aby kluky postavil do latě.

Moc děkujeme kondičnímu trenérovi Filipovi, který drtil do kluků celý týden základní protahovací sestavu, vybíhal s nimi do terénu, posiloval na workoutu nedaroval jim nic zadarmo. Budeme rádi, pokud se nám podaří v tom pokračovat, protože většina kluků to protahování a posilování skutečně potřebuje jako „prase drbání“.

V neposlední řadě patří velké díky Davidovi Boháčovi za příkladný svačinový „full servis“ a organizační podporu.

Po poledni se s námi holky vystřídaly, a my se těšíme na novou sezónu, kterou snad v klidu odehrajeme. Následující týden bude trénink pouze ve středu (pokud se nic nezmění) a pak až v týdnu nového školního roku. Více informací i další detaily pak naleznete v aplikaci KIS.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..