Soustředění žákyň a přípravky Stráž pod Ralskem den 1

V sobotu ráno 21. srpna 2021 se od Kbelské haly vypravil na soustředění do Stráže pod Ralskem druhý turnus. Tentokrát ve složení mladších a starších žákyň a týmu přípravky.

Po příjezdu jsme se ubytovali a následně nás čekal skvělý oběd. Po poledním klidu jsme se seznámili s harmonogramem týdne a základními pravidly. Na uvítanou upekla Denča pro děti čokoládový dort, po kterém se olizujeme za ušima ještě teď.

Jakmile jsme se vypořádali s dortem, odstartovali jsme animační program, který bude letos na téma “Cestování časem”. Děti byly rozděleny do tří týmů, které si musely vymyslet vlastní pokřik a název. Dále měl každý za úkol sestrojit stroj času dle své fantazie. Finální výtvory byly fantastické!

Jelikož týmy ještě neměly žádné palivo, museli jsme zůstat v přítomnosti. Hry, ve kterých týmy bojovaly o body (=palivo), byly tedy zaměřeny na věci ze současné doby. Nejdříve jsme odehráli závody aut, poté stavbu a demolici budov a vše jsme zakončili kultovním kvízem, který vyžadoval poznání slavné hudby z domácích i zahraničních filmů a seriálů.

Sobotní odpoledne pestrého programu jsme si velice užili a také nám pomohl partu po prázdninovém odloučení opět stmelit. Už se těšíme na nedělní hokejový trénink!

Ančí, Sára, Petr, Denisa (ASPD)

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..