Starší žáci hrají spodní skupinu E

Starší žáci tuto sobotu 10. října 2020 odjíždí ke svému prvnímu zápasu proti Bolevci do Litic. Po první části sezóny, kterou odehráli v základní části skupiny jsme se umístili na 3. místě. Zatímco v rozřazovacích bojích se hrálo systémem 2x každý s každým po dvaceti minutách poločas, nyní se hraje jen jeden zápas 4×15 minut.

První a druhý zápas základní části jsme hráli v Liticích, kde jsme se utkali s Mnichovicemi B, které jsme porazili 5:0, a s domácím týmem Litic, se kterým jsme prohráli 1:10. Hráli jsme proti odlišným soupeřům a na naší hře to bylo velice znát. Nepřidával tomu ani fakt, že jsme hráli dva zápasy hned po sobě, takže kluci měli v nohách okolo 80 minut zápasu.

V prvním zápase jsme hráli naši hru a vnutili jsme jí soupeři. Ve druhém zápase to bylo naopak. Soupeř nás uběhal a pak si s námi dělal, co se mu zlíbilo. V tomto zápase stojí za zmínku jediná akce. Když se Lukáš Urban dostal k zakončení Argentinským úderem a překvapil tak golmana Litic a vstřelil mu tím jedinou naši branku. (V celé skupině C jsme byli jediné družstvo, které dokázalo vstřelit Liticím branku.)

Třetí a čtvrtý zápas se hrál v Praze v Edenu, kde jsme hráli se Slavií s velice dobrým výsledkem 0:3, a proti Mnichovicím B naopak s velice špatným výsledkem 1:2. Na Slavii jsme hned od první chvilky zápasu nasadili naši hru a ta fungovala, ale dopustili jsme se pár chyb a to nás nasměrovalo k porážce. Nicméně jsme předváděli dobrý výkon a slávisté měli opravdu co dělat, aby nám vstřelili gól.

Zápas proti Mnichovicím B byl, ale úplně něco jiného. Naši kluci byli už unavení z prvního zápasu a nedokázali si nic vytvořit. Tento zápas se hrál bez obrany. Pořád jsme ztráceli balón a hrálo se nahoru a dolů. Jedinou světlou chvilkou byla akce Dominika, který dokázal po pěkné individuální akci vystřelit branku.

Pátý a šestý zápas, se hrál na našem domácím hřišti ve Kbelích, kde jsme svou účast ve skupině zakončili porážkou s Liticemi (0:12) a se Slavií (0:11). Do prvního zápasu proti Liticím jsme nastoupili velice dobře a zdálo se, že pro Litice budeme tvrdší oříšek, ale po vstřelení první branky se vše obrátilo a už jsme nedokázali nic kloudného vymyslet. Ve druhém poločase jsme opět začali hrát naši hru. Bohužel historie se opakuje a po obdržené brance, jsme už nebyli schopni nic pořádného vymyslet.

Na zápas se Slavií, kluci navázali na předchozí výkon, a soupeře jsme nechali aby si s námi dělal, co se mu zlíbilo.

Ze výkonů všech předešlých zápasů jsme nicméně zjistili nedostatky, na které se nyní zaměřujeme na trénincích, a věřím, že v dalších zápasech předvedeme velice solidní výkon. Od začátku sezóny jsme byli spojeni s Pragovkou. Na hřišti to ze začátku bylo znát. Ale nyní po pár společných trénincích a zápasech jsme se už lépe poznali a věříme, že v ostatních zápasech skupiny E se už určitě předvedeme dohromady jako jeden velice dobrý tým.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..