Starší žáci mají další 3 body

Starší žáci odešli v sobotu 14. prosince z haly na Chodově s jednou prohrou a jednou výhrou. Z hlediska bodů je to lepší než dvě remízy, ale v prvním zápase s Hostivaří jsme na začátku darovali soupeři dva laciné góly, způsobené chybami v obraně. Všechny branky do naší sítě byly laciné! I přes snahu a šance, jsme s výsledkem moc neudělali a konečné skóre 1:5 mohlo být úplně jiné, pokud bychom hráli celý zápas tak, jako v druhé půlce.

Ve druhém zápase jsme po většinu času uhlídali klíčového hráče Kadaně, který nám utekl jen dvakrát, a to ještě tehdy, když ho trenér přesunul ze středu zálohy na pravé křídlo. Výhra byla nakonec naše: 9:4.

Do nového roku tedy „přezimujeme“ na 3. postupovém místě tabulky, s aktivním skórem 20:19. V lednu nás ale čeká poslední zápas s lídrem tabulky Liticemi; tak uvidíme. Bude spíše záležet na tom, jak zahrají naší soupeři těsně za námi.

Hezké svátky přeji a dejte dětem pod stromeček třeba nějaký hokejový dárek, ne všichni hrají s rukavičkou, nebo chráničem na zuby 😉

Michal Lupač

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..