Starší žáci – první jarní kola

Tým starších žáků Sokola Kbely  již odehrál sedm zápasů jarní části nadstavbové soutěže o medaile. Už do jarní části jsme vstupovali jako outsideři z posledního místa a každý zápas ve skupině o medaile bereme především jako obrovskou zkušenost pro nás mladý tým.

Bohužel se nám zatím podařilo získat pouze jeden bod za remízu s Račou a momentálně se nacházíme na poslední příčce v tabulce.

V prvním zápase po přechodu z haly proti týmu Pragy jsme prohráli 0:6. Tým soupeře nás přehrával především důrazem a dravostí a navíc ještě nefungovaly nacvičené mechanismy z tréninku.

Poté jsme odehráli dva zápasy s Račou, které jsme rozdělili na remízu 1:1 a porážku 2:6. V prvním zápase jsme předvedli solidní výkon a nakonec měli větší šanci získat vítězství, nicméně remíza byla zasloužená. Bohužel jsme v druhém zápase nezopakovali tak kvalitní výkon a zaslouženě jsme prohráli.

Následoval zápas s Liticemi, který jsme prohráli jednoznačně 1:9. Soupeř byl prostě lepší.

S týmem Slavie jsme předvedli týmový výkon a byli jsme vyrovnaným soupeřem. Bohužel nám kvůli velké marodce a malému počtu hráčů došly v poslední čtvrtině síly a prohráli jsme 4:8.

Poté následoval zápas s Hradcem Králové, který jsme prohráli 0:6. kromě začátku zápasu jsme celou dobu tahali za kratší konec a prohra byla zasloužená.

V prozatím posledním zápase jsme se utkali s týmem President a předvedli výkon, který už snesl měřítko nadstavbové části. Zápas jsme nakonec prohráli 3:4, ale při troše štěstí se dalo nějaký ten bod získat. Na druhou stranu by to byl šťastný bod, protože soupeř měl šance taky a hlavně jeho hra je přece jenom o něco vyzrálejší

I přes řadu proher je vidět, že tým sbírá zkušenosti a postupně se zlepšuje. Máme mladý tým a doufáme, že se mu v dalších zápasech bude dařit sbírat zkušenosti, které zúročíme v další sezoně, kdy už budeme patřit mezi zkušenější týmy my.

Jan Rebec

Jarní tabulka střelců:
Honza Růžek – 4
Karolína Rebcová – 3
Tonda Fikrle – 1
Richard Hrazdíra – 1
Jaroslav Žemlička – 1
Bětka Bělohlávková -1

Prozatímní tabulka nadstavbové části

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..