Starší žáci zahájili jaro s marodkou

První zápas jarní části nadstavbové soutěže nezačalo pro náš tým starších žáků dobře. Ale nikoliv výsledkem, jak by se mohlo zdát, ale velkou marodkou. Až 5 opor základní sestavy zůstalo z různých zdravotních důvodů doma. Velký dík proto patří mladším žákům, kteří nám přišli na pomoc.

Brankář Mikuláš Felt je dlouhodobě zraněný, a tak se do branky postavil David Rapant z mladších žáků, a na střídačce jsme měli další tři jeho spoluhráče. Rozhodně se neztratili a hodně nám pomohli.

Na Zelený pruh jsme proto nepřijeli zvítězit. Měli jsme splnitelné cíle, které se nám první čtvrtinu dařilo plnit. Prohra 0:1 je toho důkazem. Zároveň prohra 0:5 ve druhé čtvrtině názorně vypovídá, jakým způsobem soupeř dokáže využít naše zaváhání a nám se tato část zápasu skutečně nevydařila.

Do druhé půlky jsme nastoupili se zcela novými instrukcemi a hned to bylo znát na efektivitě našich útoků, kdy jsme dokázali vstřelit 3 branky a nebýt skutečně naivních chyb při rozehrávce, nemuseli jsme druhý poločas prohrát 4:3.

Porážka 10:3 je sice na první pohled krutá a nelichotivá, nicméně s ohledem na sestavu, a kvalitu soupeře, a pokud bychom vygumovali druhou čtvrtinu, lze považovat výkon za uspokojivý.

https://eu.zonerama.com/phkbely/Album/11289075

Dušan Hrazdíra

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..