Starší žákyně odehrály dva zápasy krátce po sobě

Starší žákyně si ve středu 2. října předehrály zápas s Hostivaří a v sobotu 5. října jeli do Hradce Králové odehrát duel s Mnichovicemi. Oba i přes porážku měly vzestupnou tendenci v kvalitě hry.

S Hostivaří jsme začali hrát za světla a končili jsme při umělém osvětlení. Což nebylo dvakrát nejlepší, protože s postupem času se míček občas ztratil ze zorného pole, ale zápas se dohrál v pořádku. Jinak Hostivař mým pohledem byla jeden ze zatím nejlepších týmů, proti kterým jsme hráli. Důrazné, rychlé, důsledné útoky nám dělaly problém v obraně a měli jsme se co ohánět.

Hostivařská hra se mi velice líbili a holkám jsme na to kladli důraz v tom smyslu, že pokud se chtějí vyrovnat takovým soupeřům, je třeba si všímat víc jejich hry a zkusit hrát jako ony. Stejně důrazní, stejně agresivní v tahu na branku a kupodivu si to vzaly za své a hra se po polovině i vyrovnala. Kbelský tým však zkušeným a vyspělejším hráčkám nemohl odolávat dlouho a konečná prohra 16:0 to jasně charakterizuje.

Zrovna tak zápas s Mnichovicemi, které mají ve svých řadách starší a zkušené hráčky měla stejný scénář jen s tím rozdílem, že Mnichovice daly o tři branky víc než Hostivař. Zápas měly tentokrát více na starost Terka s Martinou a holky dokázaly plnit pokyny v rámci svých možností a schopností.

Dostáváme se už za půlku soupeře, budeme za chvilku i schopní se dostat do kruhu a to je velké pozitivum výkonnostního růstu týmu. Dokonce se občas objeví fáze v zápase, kdy mírně máme na vrch a jsme schopní zatlačit soupeře do defenzivy, ale věk i zkušenost vždy rozhodne ve prospěch soupeře.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..