Starší žákyně přezimují poslední

Starší žákyně, které letošní venkovní sezónu hostují pod hlavičkou Bohemians odehrály v sobotu 10. října 2020 patrně poslední zápas podzimu.

Ačkoliv máme zatím pět proher v duelu s HC 1946 Praga jsme nebyli daleko od vítězství. Z porážky v Hradci Králové jsme si odnesli zlepšení hry, kterou jsme se pokusili odehrát i proti Pragovce okořeněnou drobnou změnou sestavy a kupodivu se nám podařilo jít do vedení. Ale stejně jako v zápase s Rakovníkem jsme dostali dvě branky a další prohra byla na spadnutí. Nicméně usilovnou hrou jsme nakonec v poslední minutě z trestného rohu dokázali vyrovnat a to je velké pozitivum tohoto týmu, že makalo až do konce.

V sobotním duelu proti pražské Slávii se téměř zopakoval duel z prvního kola, který jsme hráli v Edenu. První půli jsme prohrávali pouze 0:2, ale pak se protrhl pytel a dostali jsme dalších sedm banánů.

Holky nehrají špatně, ale nedokážeme proměňovat vyložené brankové situace. Zejména v zápase s Pragou jsme se v prvních dvou minutách dostali rovnou dvakrát po sobě do soupeřova kruhu a jediné, co asi chybělo, byl větší klid a rozvaha při zakončení.

Koronavirus nám předčasně ukončil podzimní část ligy, ale jedná se pouze o jeden zápas s Rakovníkem, takže pokud se do jara situace zlepší, stihneme odehrát všechny zápasy.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..