Starší žákyně se zúčastnily turnaje 17. listopadu

Po turnaji ve Vídni nastoupily starší žákyně proti týmům z Prahy v turnaji 17. listopadu, který každoročně pořádá Bohemeians Praha. Oproti Vídni, je na Zeleném Pruhu hřiště malinko širší a delší, takže je tu více prostoru, což je znát.

Střetli jsme se s družstvy Bohemians, Slávie Praha, Hostivaří a Pragovkou. Musím říci, že letošní soutěž bude krásná na pohled, protože technická a fyzická vybavenost hráček ze všech klubů je na vysoké úrovni a zápasy neměly jednoznačného vítěze ani poraženého, respektive kromě našeho týmu ze Kbel.

Já se na věc koukám pozitivně: holky se zlepšují. Pravdou ale je, že série porážek je příliš dlouhá a musíme dát branku. Zatím se to nedaří a to rozhodně není dobře. Je třeba ale vzít v potas skutečnost, že v týmu máme 4 nováčky, které zažívají svůj první skutečný kontakt s kvalitním a rychlým halovým hokejem, nemáme ve svých řadách zkušené individuality, a během každého zápasu máme dobré momenty a strašné okamžiky, a tyto chyby jsou okamžitě potrestány.  

Všechny zápasy jsme vysoko prohráli, a na turnaji jsme skončili poslední. Ale je to přípravný turnaj. A bylo dobře, že jsme ho odehrály, protože ta děvčata, která se s halovým hokejem seznámila poprvé, nebudou v ligové soutěži nováčkem. Doufám, že už nejen dáme nějakou tu branku, ale i vezmem body.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..