Tradice jedné výhry a prohry dodržena

Stává se tak nějak pravidlem, že mladší žáci na svém dvoukole vždy někoho porazí a s někým prohrají. Tentokrát jsme jeli do Bolevce, kde pořádaly Litice poslední dvoukolo základní části 7. října 23018, protože na jejich hřišti probíhá rekonstrukce.

Olomouc sice neměla na střídání, ale i tak je to kvalitní tým pohyblivých kluků, kteří hrají zodpovědně a s rozvahou. Nám však vycházely věci, které před tím nešly. Podrželi jsme míček, dostali jsme se do kruhu a nahráli na finální střelu, blokovali jsme protiútoky. Tým se zlepšuje a pravidelným střídáním v náhlém a neočekávaném vedru jsme soupeře zdolali 6:2. Překvapením je, za jak krátkou dobu se unavíme a chceme střídat. Tedy jen někteří. Jan Růžek dal hattrick, po brance se podělili Aleš Kazílek, Viktor Boháč a Vojta Větrovec.

Bolevec nám ve Kbelích nasázel devět branek. Soustředěnou hrou jsme ho však tentokrát k moc velkému nádechu nepouštěli. Je to velké pozitivum pro tým, protože jsme dokázali skoro všechny nedostatky a chyby v zápase napravit a zachránit. Bolevec si však dokázal vytvořit více šancí a proto dal pět branek, zatímco my jen dvě. Jednu dal Tomáš Mejsnar a druhou Jan Růžek. Bolevec měl ve svém středu malého blonďáka s modrou čelenkou. Skutečně respekt před tímto hráčem, a kdyby ho Bolevec neměl, jistě bychom vyhráli.

1 thought on “Tradice jedné výhry a prohry dodržena

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..