Tradiční nábor ve kbelském parku

1.9. po obědě jsme se tradičně zúčastnili každoročního Pohádkového parku. Městská část Praha 19 tuto akci koncipuje jako procházku parkem, se zastávkami na jednotlivých pohádkových stanovištích, kde se děti v první školní den snaží plnit nachystané úkoly a vybojovat si tak různé sladké odměny.

My se vždy postaráme o jedno ze stanovišť, kde obvykle prezentujeme hokej malým návštěvníkům a jejich rodičům. Vyzkouší si hru s pozemkářskou hokejkou i střelbu na malou bránu. Letos jsme naši prezentaci výrazně vylepšili. Prezentovali jsme se s novým stanem, který byl vidět z dálky a dovolím si tvrdit, že z nás udělal nejvýraznější zastávku v celém parku. Zároveň jsme po loňských zkušenostech, kdy kvalitním výkonům dětí bránila vysoká tráva, koupili kus umělky, na které děti hokejové dovednosti pilovaly.

Bylo to super odpoledne, měli jsme tři hodiny v kuse absolutně plno. Bylo nás, organizátorů, poměrně dost, měli jsme na pomoc i několik našich hráčů v dresech, ale i tak jsme všichni měli opravdu co dělat, abychom se dokázali plnohodnotně postarat o ty stovky dětí, které se u nás zastavily. Mnoho dětí se zdrželo mnohem déle, než bylo nutné ke splnění úkolu. Mnoho rodičů se aktivně o hokej zajímalo. Všichni dostali s sebou informační leták (díky, Pavle Bělohlávku).

Jsme rádi, že jsme se dnes seznámili s desítkami budoucích opor našeho Klubu. Všem, kdo dnes pomáhali, moc děkujeme. Další prezentace nás čeká v neděli v Pralese.

Robin

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..