V sobotu 15.10.2022 se sjela celá Praha plus družstva z Mnichovic a Hradce na turnaj minibenjamínků U6 a benjamínků U8 ve Kbelích.

U minibenjamínků se prezentovalo osm družstev, rozdělených do dvou skupin, kde hrál každý s každým a dále v nadstavbě družstva stejně umístěná ve skupinách proti sobě.

Kategorie benjamínků měla rekordní zastoupení čtrnácti družstev, rozdělených do dvou skupin po sedmi, kde hrál každý s každým bez další nadstavby.

Hrálo se na čtyřech hřištích 1 x 10 minut.
Počasí nám moc nepřálo, drobně mrholilo, ale to nás neodradilo a odehráli jsme všechna utkání a vrchovatou měrou jsme si užili hokeje na závěr sezóny.

V zápasech byly některé týmy promíchané – zkušenější hráči s méně zkušenými, nakonec se však dokázali sjednotit a přenést hru na vyšší úroveň. Děti si zápasy užily, i když byly celkově dlouhé a ke konci již vyčerpávající. Odměnou pro všechny hráče byla medaile za účast, lízátko a nějaká ta sladkost, jak je u nás tradicí.

Děkujeme všem za účast, předvedenou hru a trpělivost při zajištění organizace této velké akce.

Bezprostředně po skončení turnajů následovalo oddílové grilování, kde byla možnost pod vedením grilšéfa pana Slavaty ochutnat jeho speciality. Masa bylo dost tak se celá akce protáhla dlouho do noci.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..