U10 A i B v nadstavbě

Oba týmy přípravky kategorie U10 měly v sobotu 5. února 2022 další hrací den, tentokrát v nadstavbové části. Tým A díky třetímu místu v základní části, postoupil do skupiny, kde se hraje o medaile. Tým B se naopak mohl těšit na soupeře hratelné ve skupině o 7-12 místo.

Tým A se měl dnes poměřit se Slavii B a s Pragovkou. Avšak kvůli covidové situaci nedala Slavia tým dohromady a tudíž jsme kontumačně vyhráli 5:0. Měli jsme si místo tohoto zápasu zahrát přátelák s Hradcem. Hradec však pospíchal domu a hrát s námi nechtěl. Nabídla se Hostivař a 15 min jsme se rozehrávali na důležitý zápas s Pragovkou.

Zápas s Pragovkou nezačal dobře, během prvních pár minut jsme prohrávali 3:0. v půlce byl poločas 1:5. Neházeli jsme flintu do žita. Na začátku druhé půlky jsme na ně vlítli a hned dali gól ….. a to bylo z naší strany vše. Pragovka nás přehrávala hlavně v rychlosti. Všude byli dřív. Matěj chytil spousty jasných šancí. Chyběl Eda a Fanda. Věřím, že další zápasy budou daleko lepší.

Zatímco áčko smutní ze ztráty bodů, tak béčko září štěstím. Vezeme z Hagiboru 6 bodů za dvě výhry a dali 16 gólů!!! První zápas s Bohemkou byl jednoduchý. Vypadalo to, že Bohemka sestavila tým s benjamíků. Vyhráli jsme 11:0.

Druhý zápas byl se Slavíí A a byla to bitva o každý centimetr palubovky. Dlouho jsme vedli, 4 min před koncem jsme prohrávali 2:3, a nakonec jsme Slavii udolali 5:3.

Nutno pochválit všechny. Za zmínku stojí, že Namořníček dal celkově 12 gólů, Hanuš dal své první góly, stejně tak i Béza a pro Vojtu Wagnera to byl první zápas vůbec a zároveň vstřelil svůj první gól.

Všichni kluci zářili štěstím a my jim to mooooc přejeme. Jen tak dál!