U12 kluci jsou blízko stříbrné medaile

S karanténními opatřeními se poslední dobou doslova roztrhl pytel a je to znát i v kvalitě a obsazení mládežnických družstev. Mladší žáci kategorie U12 v sobotu 29. ledna měli odehrát zápas s týmem Bohemians, ale nepřijel, celý tým zůstal doma. Stejný problém řešili i Mnichovice, které měly to štěstí, že tým přípravky nehrál a tak se jimi mohli doplnit, a konec konců i my jsme řešili počet hráčů, kdo vůbec bude moci nastoupit.

Na poslední chvíli nám spadli dva hráči do karantény, dva v ní byli dlouhodobě a tak jsme pro jistotu povolali z týmu přípravky dva Vojty. Ventu a Hajšla; neztratili se a nejen že podali vynikající výkon, ale Vojta Venta dal i svůj první gól za mladší žáky. Nastoupili jsme tak k jedinému zápasu toho dne proti SK Slavia Praha, který se také trápil s velkou absencí.

Slávie hrála v prvním zápase proti Hradci a nehrála špatně, kluci podali velice sympatický výkon a bylo znát, že to nebylo lehké, protože jsme měli proti unavenému soupeři mnohem lepší pozici a s jistotou a přehledem jsme vyhráli 8:0.

V posledním dvoukole za 14 dní nás čeká Hostivař a Praga a až zde se rozhodne, zda uhájíme druhé postupové místo do celorepublikového finále, nebo nám proklouzne mezi prsty. Ale před třetí Hostivaří máme dva body náskok, tedy šance je velká.

Fotografie z dnešního zápasu pořídil Martin Večeřa, viz ZONERAMA.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..