Ukončení halové sezóny

Zazvonil zvonec a halové sezóně je konec! Není to tak úplně pravda, poněvadž Áčko naši přípravky hraje poslední kolo své soutěže tuto neděli 27. února 2022 v hale na Hagiboru. V pátek 25. února jsme zorganizovali trénink v “naší” nové hale, kde jsme dělali jsme společný trénink od U10 až po U15.

Rozlosovali jsme spravedlivě hráče a hračky do šesti týmů a odehráli jsme turnaj na malé branky. Boje byli urputné a nakonec vyhrál ….. to je úplně jedno, na tom přeci nezáleží, odměnu dostali všichni.

Takto napříč kategoriemi se můžeme potkat pouze při těchto vzácných chvílích a děti si ty chvíle užily, seznámily se s novými staršími kamarády a bylo to moc fajn. Odměna pro hráče bylo občerstvení z pizzy Kbelino a muffiny od pekařky Denisy.

Na konci jsme poděkovali mladším žákům za skvělý týmový úspěch na Mistrovství ČR, kde vybojovali stříbrné medaile a tím se zařadili mezi takové jména jako je Vašek Podskalský, Jakub a Anče Grieblovi, Sára Chaloupecká, Tomáš Vohnický a  další osobnosti, které jsme v oddíle vychovali, a kteří v jejich letech vybojovali podobné úspěchy pro Sokol Kbely.

Těšíme se na venkovní sezónu a pokusíme se napodobit naše „stříbrňáky“.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..