Úspěšné soustředění kategorií U6, U8, U10

Od pondělí 15.srpna do soboty 20. srpna 2022 jsme uspořádali ve Kbelích na hřišti příměstský tábor pro naše mladší kategorie od našich nejmenších svěřenců po kategorii U10. Ráno jsme se vždy sešli mezi 8. a 9. hodinou na umělém povrchu, kde jsme si odškrtávali příchozí borce.


Při prvním setkání jsme všem řekli, jak se mají chovat v době tréninku, oběda i svačin, jak bude trénink probíhat a jak postupovat, kdyby jim nebylo dobře a podobně. Po tomto základním rozmluvení jsme se rozdělili na patřičná stanoviště, kde probíhaly tréninkové jednotky. Následovala první svačina a další trénink. Po obědě jsme měli čas se vyřádit v bazénech. Následovalo další cvičení a hry. Po dokončení posledních tréninkových jednotek a zbaštění svačiny byly bazény opět naše.

Tak šel jeden den za druhým a my se nemohli dočkat středy, větší děti z kategorie U10 navštívily Jumppark Letňany, kam se dopravili pěšky. Všichni si to tam užili naplno a všem se nám tam líbilo. Po Jumpparku jsme se odebrali do nedalekých Čakovic na koupaliště, kde jsme se také dostatečně vyřádili.


Naši nejmenší se vypravili jako každý rok do Mirakula, trenéři nám naplnili batůžky svačinou a vydali jsme se na kbelské nádraží na vláček. Přijeli jsme do Milovic vláčkem a autobusem. Počkali jsme, až se vše vyřídí, a hurá řádit do parku na skákačky, houpačky prostě všechny naše oblíbené atrakce.

Po obědě jsme to už museli zkrátit, čekal na nás vodní svět, vyřádili jsme se a trenéři nás odvolali na odchod. Na stolech se objevilo velké překvápko v podobě trojbarevné ledové tříště. Oblékli jsme se a šli se ještě podívat na prodej suvenýrů. Odjeli jsme autobusem na nádraží a ti nejmenší už pomalu usínali. Michal v roli indiánské babičky neselhal. Dorazili jsme do Kbel k Palu a přesunuli se na hřiště, kde na nás už čekali rodiče. A také jsme se dozvěděli nové věci. V sobotu, když nám nevyšlo počasí, studovali jsme zdravovědu, kterou nás provedla Eliška (krásný výklad). Po obědě jsme vypustili bazény, rozloučili jsme se (někteří se slzičkami v očích) a nechtělo se nám vůbec domů.

Kompletní galerie je k dispozici zde.

Bylo to moc krásné a všem našim trenérům moc děkujeme!

Vaši svěřenci U6, U8 a U10

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..