Vedro a dvě vítězství mladších žákyň

Prakticky za dvě hodiny, když skončili své tři zápasy mladší žáci na Zeleném pruhu, nastoupili 19. května ke svým dvěma zápasům na Slavii v Edenu i mladší žákyně. Nezvykle v odpoledních hodinách, slunce nabralo na síle, a postupně nejen vysoušelo umělou trávu, ale teplo sálalo jak z nebe, tak i zespodu, a vysávalo energii ze všech přítomných týmů.

Důkazem, že to nebylo pro nikoho jednoduché byl i fakt, když si v prvním zápasu se Slávií téměř nikdo nemohl vzpomenout, jaké že je vlastně skóre? Padaly různé návrhy, jako remíza, vítězství o branku, ale nakonec se všichni shodli, že to skončilo vítězstvím Kbel 4:2.

Nerad bych shazoval celý zápas, pěkné akce se objevily na obou stranách, Slávie mohla dát více branek, ale buď nepřesností, nebo pod vlivem dusna nebyly schopny trefit několikrát míček do odkryté branky.

Do druhého zápasu proti Rakovníku se nastupovalo už za pořádného hicu a dusna. Teploměr na časomíře, která stojí na hřišti, ukazoval 32 °C, předpověď počasí v mobilu říkala, že má být 22 °C a těch 2 x 15 minut mohlo být i za trest… Rakovník se moc do velkých šancí nedostával, a pokud ano, Nikola v Brance, nebo Veronika, Anička či Linda v obraně dokázaly zteče zastavit.

Kbelské dobývání Rakovnické svatyně na suchém trávníků nakonec přineslo dvě „utahané“ branky, a myslím, že jakmile rozhodčí ukončil zápas, byla to pro všechny týmy úleva.

Holky si zvýšily náskok v tabulce a zbývají poslední dvě dvoukola. První se hraje v neděli 26. května na Hostivaři a pak až 16. června v Rakovníku.

Nesestříhané šoty z nedělních zápasů proti Slavii a Rakovníku

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..