Veteráni skončili na přípravném turnaji čtvrtí

IMG_1933_Fotor

Poslední prázdninový víkend se v Mnichovicích uskutečnil přípravný turnaj veteránů. Zúčastnilo se ho 7 družstev mužů a 4 družstva žen. Dokonce až ze Slovenska přijel tým mužů. Skupina skončila dvěma remizami; 2:2 s Hostivaří a 1:1 s Mnichovicemi, přičemž jsme vždy vedli. Vzhledem k prohře Hostivaře 3:2 s Mnichovicemi jsme skončili druzí ve skupině a hráli jsme proti Plzni-Litice o bronzovou příčku. 

Hrálo se jednou 15 minut, a v tomto zápase jsme dlouho vedli těsným rozdílem 1:0, kdy branku vstřelil sebeobětavým pádem Koubek. Velká škoda, že jeho obětavost a důraz nevidělo Kbelské mládí, protože sám brankař vůbec nepředpokládal, že by se tento rtuťovitý černobílý muž vrhl za brankou tak po hlavě. RESPEKT! Ale pak si žlutomodří dýchli poslední 4 minuty kyslíku a dali do naší rozhozené a kapánek už unavené obrany 3 branky. V závěru zápasu, po jeho ukončení, respektive po hvizdu rozhodčího, měl ještě Dušan možnost z trestné střely z vrcholu kruhu upravit konečné skóre, ale bohužel jeho jedovatá pumelenice šla přímo do pravé tyčky.

Jaké bylo celkové pořadí se dozvíte na jiném místě internetu. Tímto se našim fanouškům omlouváme, ale zato: Hokeji ZDAR!

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..