Veteráni zakončili sezónu bronzovou medailí

Poslední turnaj veteránské ligy se uskutečnil v Plzni Liticích. Odjížděli jsme velice oslabení. Milan Bradáč se odhlásil na poslední chvíli, Jan Rebec má od Kadaně zlomený prst, a omluvili se také Marcel, Petr Kožich, Mejdlo a další, na které si nyní nevzpomenu… Zato jsme měli dva brankaře. Roman se pak oblékl do drezu aby mohl střídat unavené bojovníky a dokonce si do statitistik napsal několik střídání i Jiří Kačmařík! 

Statistika nám jasně říkala, že musíme skončit lépe než Praga a Chomutov, kteří nám dýchali na záda. Cestou do Litic nás ale odklonili z dálnice, protože na 43 kilometru havarovaly dvě cisterny a my se zdrželi o téměř 30 minut. Převlékli jsme se a hned nás na hřišti čekala Praga. Vzápětí po úvodním hvizdu jsme do 5 vteřin dali po ose Lukáš Kačmařík – Hrazdíra – Koubek první branku a Michal pak přidal dvě branky. Náskok jsme udrželi, přičemž Praga dala čestný úspěch a Michal to korunoval hattrickem.

Zápas s Brnem (1:2) i Šenkvicemi (1:2) jsme mohli vyhrát. Nebyly to těžké zápasy, ale sahali jsme na dno svých sil a umu a zkrátka na víc jsme neměli. Přitom všechny branky do naší sítě byly hloupé, zbytečné. Zápas s Presidentem už na konečné tabulce skupiny nic nezmněnil, protože jsme poslední ve skupině skončit nemohli a polepšit si také ne. Prohráli jsme 1:4 přičemž stav kotníku Dušana Hrazdíry, který si vymkl hned v prvním zápase se definitivně zhoršil do té míry, že v duelu s Liticemi o 7. místo zápas pouze odkulhal – prohráli jsme 1:4 a čestný úspěch zaznamenal Petr Bárta z trestné střely (úder z vrcholu kruhu na brankaře v brance), přičemž nadšený Roman Křičel na Františka Babického (brankař Presidenta): „Vidíš? Dal ti branku chlap, co to před tím v životě vůbec nehrál!“

Podmínka Porazit Pragu a skončit před Chomutovem se splnila – oba se utkali o 10. a 9. pozici kdy Praga vyhrála. Pochopitelně, že nás mrzí neúčast opor, ale rozhodla by pouze o lepším umístění na turnaji. Na umístění v konečné tabulce by to vliv nemělo. I tak jsme všichni šťastní a bronz bereme všemi deseti. Je to velký úspěch. 

Prvenství obhájil President, druhý skončil Rakovník.

 

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..