Veteránům se v Hradci nedařilo

Pokud jste nesledovali takřka přímý přenos účasti veteránů na třetím kole v Hradci Královépomocí Twitterového kanálu @phkbely, můžeme to stručně zrekapitulovat: „Vůbec nám to nešlo…“ Zprvu to bylo dokonce tak, že na turnaj neodjedeme, protože se nám sešlo celkem hodně omluvenek, ale po zimní části jsme v lize byli druzí, a nechtěli jsme přijít o body, proto jsme udělali maximum a na zápasy odjeli v devíti.

V prvním zápase nás čekal HC 1946 Praga, kde nás soupeř s Karolínou Paterson ve středu pole docela slušně rozebíral. My jsme vedli zásluhou Koubka 1:0, ale do konce zápasu to Pragovka otočila na konečných 1:2. Druhý zápas proti Bolevci byl mnohem lepší. Dokonce jsme měli převahu a dvě minuty před konce jsme vedli 2:0, ale pak jsme polevili, Bolevec přidal pod kotel a strachovali jsme se o výsledek, zejména když za stavu 2:1 byl na nás nařízen trestný úder, který Čočkin naštěstí chytil, respektive vyrazil do autu.

Kadaň nedorazila, proto jsme v našem posledním zápase ve skupině nastoupili proti silnému Rakovníku. Vzdorovali jsme statečně, dokonce jsme si vytvořili i šance, ale nedokázali jsme vystřelit. Porážku 1:0 jsme neodvrátili a v boji o 5. místo jsme se střetli s Chomutovem. Nohy jsme táhly za sebou, nechytili jsme nahrávku, a první tři branky do naší síťě byly z chyb obrany. Pak se hra zlepšila, ale to už bylo pozdě. Porážka 1:4 nás v konečném turnaji odsunula na 6. místo a připsali si tak 6 bodů do výsledkové tabulky.

Ještě nás čeká turnaj v Kadani a v Liticích, tak tu bednu snad udržíme…

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..