V neděli 17.5. vyrazili naši nejmenší na turnaj do Rakovníka. U6 ve složení Emička, Damianek, Dianka a Isabelka. Všichni předvedli naprosto perfektní výkon. Viděli jsme moc pěkné akce a góly. Jen tak dál!

U8 ve složení Marťas, Emča, Terka, Jirka a Robík. Osmičky předvádějí stabilně perfektní výkony a v Rakovníku tomu nebylo jinak. Byla radost se na hru dívat. 

Velky dík patří všem rodičům, že i když se nehrálo v Praze, tak neváhali a s dětmi dorazili. Děkujeme Rakovníku za pozvání. Příští víkend nás čeká turnaj v Hradci, kam se už moc tešíme!

 

Karolína Hanousková