Závěrečný halový turnaj U8 a U6

V sobotu 12. března 2022 uspořádal oddíl pozemního hokeje TJ Sokol Kbely závěrečný halový turnaj v nové hale ve Kbelích. Od 9.00 v Pražském přeboru 2022 si zahráli benjamínci na velkém hřišti s pěti hráči v poli a brankářem, příležitost si vyzkoušet hru jakou budou hrát po přechodu do vyšší kategorie.

Do turnaje se s ohledem na probíhající pololetní prázdniny v Praze přihlásilo pět družstev – Sokol Kbely, Bohemians, President a Hradec Králové A + B Týmy hrály systémem každý s každým  1×15 minut.

Celkovým vítězem se stalo družstvo Presidenta před pořádajícím Sokolem Kbely, bronzovou příčku obsadilo družstvo Bohemians, na čtvrtém a pátém místě skončila družstva Hradce. Každý obdržel medaili, pohár za účast a velikonoční balíček.

Po přestavění hřiště od 13.00 nastoupili naši nejmenší – minibenjamínci, kterých se také prezentovalo pět týmů: Sokol Kbely A + B, Mnichovice A + B a Bohemians Praha. Hrálo se na polovinu hřiště na 4 branky každý s každým 1×12 minut. Odměněn byl každý účastník a trenér medailí, velikonočním balíčkem a poháremza účast.

U medailí jsme řešili barvy modro-žluté, pro podporu Ukrajiny. Věříme, že si to všichni hráči užili i s rodiči v hledišti a strávili pěkný den s hokejem  ve Kbelích.