Ženy se 4 body před posledními zápasy

Naše ženy odehrají poslední dva zápasy soutěže I. ligy ženy 16. února od 12.00 v hale na Chodově, ale 25. ledna odehrály dva zajímavé zápasy s Bohemians a s rezervou Rakovníka.

V zápase proti týmu Bohemky byl z naší strany trošku chaotický, nedokázali jsme přejít do útoku a vytvořit si šanci na střelu. Proto jsme se skoro po celou dobu zápasu bránili, naštěstí se po pár individuálních akcích našich hraček se nám povedlo dostat do kruhu a vstřelit 2 góly. Bohužel i když se nám po celý první zápas dařilo držet soupeře před naším kruhem. I on využil našich chyb a skóroval také 2 branky. Konečný stav tedy činil 2:2 a my jsme si odnesli ze zápasu, těžce vybojovaný bod.

Do druhého zápasu jsme vstoupili s větší nadšením pro hru a celou první čtvrtinu jsme tým Rakovníka nepustili prakticky k ničemu na naší polovině. Bohužel s přibývajícími minutami sil valem ubývalo a soupeř toho využíval. Není divu, Nikola v brance a sestry Nové již hrály 4 zápas toho dne, protože dopoledne odehrály svou soutěž starších žákyň. Až do závěrečné sirény nás tlačil a nastřílel do naší branky 9 gólů. Holky si ale zápas užily a bavily se hokejem a to je pro nás hlavní.

Je potřeba vyzdvihnout Nikolu v brance, pro kterou to byl první zápasy za ženy a zejména v prvním duelu (dokud měla síly) odchytala ve skvělé formě.

Jakub Griebl

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..