ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ HORY 2021

V letošním létě, ještě v období optimismu, jsme se pokusili založit dvě nové tradice Podzimní soustředění před halovou sezónou a pak zimní soustředění na horách. Na základě průzkumu a pozitivní odezvy mezi členy a rodiči jsme zahájili intenzivní přípravy. Jak dopadlo připravené „předhalové“ soustředění všichni víte. Se zrušením jsme čekali do poslední chvíle, ale nakonec nám nic jiného nezbylo.

Nyní jsme se dostali do bodu, kdy bylo třeba rozhodnout, zda pokračovat v přípravách, nebo přípravy ukončit a rezervaci zrušit. Opět jsme se rozhodli pro ověření zájmu průzkumem a výsledek, pokračovat v přípravách, nás velice potěšil.
Tedy, pokud nezasáhne vyšší moc ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ HORY 2021 BUDE. Podrobné informace a přihlášku naleznete v přiložených souborech.
Stručné informace Co? Kdy? Kde? Kdo? Za kolik?

Co? Zimní soustředění, zaměřené na sportovní a pohybovou aktivitu po celou dobu pobytu
Kdy? Od 17.3.2021 do 21.3.2021 (prosím jen připomínám, že je třeba děti omluvit na 2 dny ze školy)
Kde? Turnovská chata, Příchovice 1208, Kořenov. Máme reservovánu celou chatu, doprava společně autobusem, stravování plná penze.
Kdo? Kdo bude chtít a včas se přihlásí. Podmínkou je naprostá samostatnost hráče. Kapacita pro děti je 39 osob. „Kdo dřív přijde (pošle přihlášku), ten dřív mele (jede)“
Za kolik? 3.400,-Kč. V ceně: ubytování , plná penze, doprava.

V případě, že bude Soustředění zrušeno pro uzavření chaty z důvodů epidemiologické situace a vládních nařízení, budou veškeré zaplacené částky vráceny.

BĚŽKY
Plánujeme, pokud to počasí a sněhové podmínky dovolí, zařadit do sportovních aktivit i běžky. Součástí doprovodu budou i zkušení běžkařští praktici z řad rodičů a trenérů. Není záměr děti do běžek nutit. Nicméně si myslíme, že pro úplné začátečníky, by byla škoda si běžky alespoň nevyzkoušet, když bude příležitost. Pro nováčky, nabízíme možnost zajistit zapůjčení kompletního běžkařského vybavení (případný požadavek uveďte v přihlášce). Cena půjčovného není zahrnuta v ceně soustředění, bude upřesněna s dostatečným předstihem před odjezdem. Kdo má vlastní vybavení, může si je vzít. Kdo nebude chtít běžky vyzkoušet, nemusí……bude se věnovat jiným sportovním aktivitám.

Prosím, přečte si přiložené podrobné instrukce a postupujte podle nich v případě vašeho zájmu.

Těšíme se, že po nuceném zrušení „předhalového soustředění“ se setkáme na horách. Aktuální informace bude zveřejňovat zde na našem webu

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..