ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ HORY 2022

Po roce se opět pokusíme vytvořit, vloni bohužel zrušenou, akci HORY. Věříme a doufáme, že v letošní zimní sezóně se vše podaří úspěšně dotáhnout do konce a na konci března si společně užijeme parádní prodloužený víkend plný sportovních aktivit a zábavy v Jizerských horách.

Podrobné informace a přihlášku naleznete v přiložených souborech.

Stručné informace Co? Kdy? Kde? Kdo? Za kolik?

Co? Zimní soustředění, zaměřené na sportovní a pohybovou aktivitu po celou dobu pobytu.

Kdy? Od 23. 3. 2022 do 27.3.2022 (prosím jen připomínáme, že je třeba děti omluvit na 2 dny ze školy).

Kde? Turnovská chata, Příchovice 1208, Kořenov. Máme rezervovánu celou chatu, stravování plná penze, doprava po vlastní ose.

Kdo? Kdo bude chtít a včas se přihlásí. Podmínkou je naprostá samostatnost hráče. Kapacita pro děti je 40 osob. „Kdo dřív přijde (pošle přihlášku), ten dřív mele (jede)“.

Za kolik? 2.550,- Kč V ceně:  ubytování, plná penze. 

Doprava?  Každý sám po vlastní ose.  S blížícím se termínem odjezdu bude „vedoucí zájezdu“ přepravu koordinovat, tak jak je tomu při výjezdech na zápasy a turnaje. V případě většího zájmu a nedostatku přepravních kapacit, můžeme zprostředkovat přepravu většího počtu účastníků hromadně (minibus, autobus) rozpočítáním nákladů dle přepravovaných osob.

V případě, že bude Soustředění zrušeno pro uzavření chaty z důvodů epidemiologické situace a vládních nařízení, budou veškeré zaplacené částky vráceny.

BĚŽKY

Plánujeme, pokud to počasí a sněhové podmínky dovolí, zařadit do sportovních aktivit i běžky. Součástí doprovodu budou i zkušení běžkařští praktici z řad rodičů a trenérů. Není záměr děti do běžek nutit. Nicméně si myslíme i na o úplné začátečníky, by byla škoda si běžky alespoň nevyzkoušet, když bude příležitost a možnost získat informace od profesionálního běžecké lyžaře a zároveň našeho kondičního trenére Filipa!! Pro nováčky, nabízíme možnost zajistit zapůjčení kompletního běžkařského vybavení (případný požadavek uveďte v přihlášce). Prosím cena půjčovného není zahrnuta v ceně soustředění, bude upřesněna s dostatečným předstihem před odjezdem. Kdo má vlastní vybavení, může si je vzít. Kdo nebude chtít běžky vyzkoušet, nemusí…… bude se věnovat jiným sportovním aktivitám.

KOLA (alternativa)

V případě jarního počasí a nedostatku sněhu v době konání horského soustředění jsou alternativou horská kola. I v tomto případě by se jednalo o aktivitu dobrovolnou, stejně jako v případě běžek. 

O zvolené alternativě závislé na počasí a sněhových podmínkách budeme přihlášené účastníky včas informovat.

Prosím, přečte si přiložené podrobné instrukce a postupujte podle nich v případě vašeho zájmu.

Těšíme se na setkání na horách.  Aktuální informace bude zveřejňovat zde na našem webu.

David Boháč
david.bohac@hokej-kbely.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..