Zvýšení ročních příspěvků

Je vždycky nepopulární zvyšovat roční příspěvky. Na druhou stranu se snažíme o zlepšování našeho tréninkového prostředí – jako v případě plánovaných tréninků v nové hale anebo dvou nových branek v našem venkovním areálu na Železnobrodské. Jenom tyto dvě investice, pro Vaši lepší představu, představují pro probíhající sezónu náklady ve výši zhruba 250.000 korun.

Samozřejmě velkou většinu této sumy zajistíme příjmy z různých dotací, které obecně pokrývají provoz sportovních oddílů v naší zemi. Příspěvky tak navyšujeme po pár letech spíše mírně, abychom i nadále zůstali sportem dostupným pro širokou veřejnost:

Minibenjamínci U62.000,-
Benjamínci U82.500,-
Přípravka U103.000,-
Mladší žáci3.500,-
Starší žáci4.000,-
Muži, ženy, dorost4.500,-
Nové příspěvky pro období od září 2020

Nově přejdeme na režim placení září – červen. Tzn. každý platí v září na nadcházející sezónu s ohledem na kategorii, ve které bude hrát. Sami se můžete rozhodnout zda chcete platit plnou částku ročně, anebo polovinu uvedené částky v pololetním intervalu.

Pozor: Členové, kteří mají zaplaceno do konce kalendářního roku 2020 podle původních pravidel, zaplatí až v lednu 2021 hodnotu poloviny nového příspěvku. Další platba bude potom následovat v novém režimu září – červen. Prostě vše co je dnes zaplaceno podle původních pravidel se nebude už doplácet ani jinak korigovat. Naopak vše co budete nově od dnešního dne platit, bude už placeno podle těchto nových pravidel.

Příspěvky jsou takto kompletní, nebudou navyšovány žádným dalším doplatkem na prohlídky apod. Nadále platí sleva pro každého sourozence stávajícího člena klubu ve výši 500,-.

Děkujeme všem, kdo se i nad rámec povinných příspěvků podílejí na chodu našeho Klubu. Opravdu si toho vážím a v některém z dalších článků se k tomuto tématu celkem určitě vrátím.

Za výkonný výbor

Robin

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..