Mladší žáci zahájili jaro výhrami

Víkend před Velikonočními svátky vyjel tým mladších žáků do Hradce Králové, kde byla v neděli 10. dubna 2022 zahájena jarní část ligové sezóny 21/22. V prvním zápase jsem se utkali s Liticemi a ve druhém jsme naše hole zkřížili s Mnichovicemi.

V chladném počasí jsme začali ztuha. Byl to první zápas venku a než jsme se dostali do tempa, chvilku to trvalo. I když možná soupeř z Litic na tom byl stejně, my jsme měli ze začátku více ze hry. Hned v první minutě Ríša netrefil branku, a pak to bylo co minutu kdy jsme naše střely posílali vedle Litické svatyně. Tlak jsme měli, ale branku nikdo netrefil. V konečném výsledku jsme však vyhráli 4:2, přesto, že Litice se v závěru rozehrály a měli více ze hry.

Jen co úvodní zápas skončil, za deset minut na nás čekal na hřišti tým z  Mnichovic, který v prvním zápase prohrál 3:1 s Hradcem a evidentně na tom nebyl psychicky dobře, zejména pak poté, když jsme dali první branku, po ní i druhou… Mnichovicím útoky nevycházely, vždy, když se dostali do kruhu a vystřelili, buď netrefili branku, nebo Miky v brance míček zastavil.

Nám naopak vycházelo vše a dávali jsme jednu branku za druhou. I to hraje svou roli, protože jsme byli uvolnění, a naopak soupeři to svazovalo ruce. Výhra 10:5 je hodně překvapivá, ale v našem případě i zasloužená a vybojovaná.

https://www.facebook.com/1532443774/videos/444143854177766/

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..