Přidej se k nám!

Hledáte finančně nenáročný, kolektivní sport pro chlapce i dívky? Právě jste ho našli v pozemním hokeji, celosvětově populárním sportu, který je tradičně zařazen do programu letních olympijských her.

A jak Vaše dítě může s pozemním hokejem začít?

 1. Na trénink může přijít každý, stačí sportovní obuv, vhodné oblečení dle počasí a láhev s pitím. Začátečníkům půjčíme hokejku a individuálně naučíme základní technické dovednosti.
 2. První měsíc bereme jako nezávaznou zkoušku a seznámení se s pozemkářskou hokejkou a naší skvělou partou. Dítě na celé pololetí zaregistrujete až když uvidíte, že ho hokej zaujal a našlo si tu nové kamarády.
 3. Tréninky pro menší děti (5 – 10 let) probíhají každé úterý a čtvrtek na hřišti Sokola Kbely v ulici Železnobrodská od 17:00 do 18:30.
 4. Tréninky pro starší děti (11 – 15 let) jsou každé pondělí, středu a pátek na hřišti Sokola Kbely v ulici Železnobrodská od 17:00 do 19:00.
 5. V létě trénujeme na čerstvém vzduchu na umělé trávě, v zimě v hale.
 6. O víkendech probíhají turnaje a soutěžní zápasy, o prázdninách pořádáme oddílové soustředění, pro menší děti formou příměstského tábora.
 7. Náš oddíl má ve Kbelích tradici od roku 1963, získal řadu mistrovských titulů v různých kategoriích a vychoval mnoho reprezentantů.
 8. Dbáme na kvalitu, proto vzděláváme naše trenéry a zajímáme se o současné novinky a trendy v trénování. Nejvíce trenérů a asistentů máme v kategoriích pro nejmenší děti, kde je individuální přístup základem úspěchu.
 9. Nesoustředíme se rozhodně jen na hokejové dovednosti, snažíme se všestranně rozvíjet kompletní pohybový aparát dítěte.
 10. Spolupracujeme se Základní školou Albrechtická a to i v rámci výuky tělesné výchovy.
 11. Budete-li chtít po dítě zakoupit hokejovou výstroj a výzbroj (hokejka, míček, rukavička, chrániče), poradíme Vám správné velikosti a případně i vše objednáme (navíc se slevou).
 12. Pokud dítě bude mít nejen naši podporu, ale i podporu od Váš – rodičů, do zbytku života získá cenný dar ve formě kladného vztahu k pohybu.

 

Máte vy nebo vaše dítě zájem o to mezi nás přijít a vyzkoušet pozemní hokej?

Napište nám na email nabor@phkbely.cz 

Nebo volejte Petra Bártu na tel. 732 484 805 

Můžete se ozvat relevantním lidem ze sekce Kontakty nebo vyplnit kontaktní formulář níže.