Soustředění litice 2014

V sobotu 16. 8. 2014 jsme se již tradičně sešli v Plzni Liticích. S pomocí Boží jsme si po skupinkách postavili stany. Odpoledne na nás čekal další ne příliš oblíbený úkol v podobě 12ti minutového běhu. Když jsme doběhali, s chutí jsme se vrhli na náš první trénink. Při trénování v sobotu a neděli pomáhal našim trenérům Kbelský odchovanec a reprezentant Tomáš Vohnický.

 

Každé ráno nás čekala ranní rozcvička v podobě výběhu blízkého kopce a protažení našich svalů. Snídaně jsme měli vlastní vždy v klubovně, na obědy a večeře jsme chodili do blízkého hostince a salátové svačiny nám dělala Eliška Podskalská. Každý den se vyhlašoval hráč a nově i kopyto dne. Anketa Kopyta se stala velmi neoblíbenou a tak jsme se všichni snažili o to víc stát se hráčem neb, nebo alespoň nevyčnívat na tom horším konci :). Dny na soustředění jsme trávili těžkými tréninky, které nám dali do hokejové kariéry hodně! Ale ne jen to že jsme se posunuli herně bylo pro nás odměnou protože vše jsme si naplno užívali a zažili jsme spoustu legrace.

 

V úterý večer se konala noční hra, tak zvaná vlajkovaná kdy dva týmy proti sobě navzájem útočí a snaží se ukrást vlajky u nás v podobě míčků z kruhu protihráčů. Počasí vyšlo a tak si všichni hru užili. Jelikož hra trvala, až do pozdních nočních hodin, všichni uvítali následující volný den. Ve volné středě jsme šli do místní svíčkárny, kde jsme shlédli video o výrobě svíček a pak jsme si také jednu mohli ozdobit. Ze svíčkárny jsme se rozdělili na dvě skupiny. Jedna skupina jela do ZOO v Plzni a ta druhá  se šla projít na Litickou zříceninu.

Jelikož výlet na zříceninu byl krátký vyplnili jsme volný čas jak jinak než sportem. Hrály fotbal a baseball. Zbylé dny probíhaly v duchu tréninků a hokeje. Na závěr nám jako bonus trenéři připravili náš „oblíbený“ 12ti minutový běh pro srovnání, jelikož naše vytrvalostní výsledky nejsou nijak valné! Bohužel ani druhý pokus nebyl žádná sláva a tak jsme měli cestou domů o čem přemýšlet.  Nakonec jsme si slíbili že celý rok budeme trénovat vytrvalost i mino naše tréninky aby jsme příští rok dopadly lépe :).

Litice 2014 102

Litice 2014 103

Více fotek na rajčeti

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..