Páteční monster zápas

Poslední den se s námi rozloučilo sluníčko krásným dnem. Všechno mokré definitivně usušeno a absence hokeje doplněna – Monsterzápasem.

 

Dopoledne jsme si dali nácvik úderu a puše. Bylo to úmorné až nudné, ale zato doufejme poučné a bylo to jen dopoledne. Odpoledne jsme si dali monster zápas dospělých proti 3 a 4 družstvu, zatímco 1 a 2 družstvo soutěžilo proti sobě. Ale bylo vidět, že už toho je trochu moc, a nadšení střídalo únavu.

Některá zranění byla doléčena, neboť se nejednalo o nic vážného – zejména jedno. Byli jsme svědky zázraku. Kulhavá noha byla lusknutím prsty vyléčena pouhým oznámením, že se pustil film Chack de India. Fíha, takový sprint od zvrtnutého kotníku, či co to bylo za zranění, se jen tak nevidí.

Monster zápas nakonec skončil vítězstvím dospělých, ale výkony všech zúčastněných byly vysoce ohodnocené sportovním podáním ruky a gratulací.

K večeru se sjelo pár rodičů, a strávili jsme společný program zhlédnutím kabaretního představení a pak bylo zpívání s kytarou. Soustředění se až na ten déšť podařilo. Všechny stesky a plačky po mamce a taťkovi se v průběhu týdně změnilo na fňukání u jídla, protože někdo nejí rajčata, někdo nejí jahody v jogurtu, jiný či jiná zas nemusí rybu, ale to jsou takové záchvěvy svišťů…

Závěrečná zpráva alias zhodnocení bude v následujícím týdnu zveřejněna.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..