Přípravka odehrála první zápasy

Přípravkám začala dlouhodobá halová soutěž v sobotu 24. listopadu 2018. Do té opět vstupujeme se dvěma týmy a bohužel jsme opět odjížděli s omluvenkami. B tým odehrál svá utkání bez střídání a A tým měl na střídačce jen jednoho hráče. 

Jako první nás reprezentovalo Béčko, které musíme pochválit za bojovnost a za to, jak si dokázaly děti poradit se situací, kdy si nemohly ani na vteřinu odpočinout. Oba naši soupeři, Bohemians a Mnichovice, nás porazili shodně 7:0. První utkání s Bohemians se nám líbilo víc a hráli jsme naše maximum. Ve druhém utkání se naplno projevila únava a vyčerpání.

Áčko ve své skupině prošlo prvními zápasy bez potíží. Opticky lepší byl první zápas proti dívkám ze Slavie, který jsme vyhráli 12:0. Líbila se nám naše kombinační hra a řešení většiny herních situací. Kvalitního soupeře jsme zatlačili na jeho polovině a nepouštěli do větších šancí. Druhý zápas už z naší strany tak skvělý nebyl, nicméně i přesto branky na světelné tabuli přibývaly až ke konečnému výsledku 11:0.

Další kolo je hned tento víkend, konkrétně v neděli 2. prosince.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..